سه چهارم از کارفرمایان دیدن تقاضای فزاینده برای سلامت روان و حمایت در طول همه گیر

شاتر بیش از سه چهارم از کارفرمایان باید شاهد افزایش درخواست ها برای سلامت روان و تندرستی پشتیبانی از شیوع کرون

توسط AKHSHIJNEWS در 2 خرداد 1399

شاتر

بیش از سه چهارم از کارفرمایان باید شاهد افزایش درخواست ها برای سلامت روان و تندرستی پشتیبانی از شیوع کروناویروس با توجه به یک گزارش جدید.

نه در 10 پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی انجام شده توسط پاداش و مزایای انجمن (REBA) در ارتباط با Unmind گفت: آنها ارائه پشتیبانی سلامت روانی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 در حالی که 88 درصد احساس ویروس را تشویق بیشتر سلامت روان پشتیبانی و حمایت خود را از هیئت مدیره و یا مدیریت ارشد.

آن را به نظر می رسد بیشتر کارکنان باز شد تا در مورد سلامت روان خود را به کارفرمایان و همکاران: 78.7% گفت مکالمات افزایش یافته بود در میان کارکنان و 8.5 درصد گفت: آنها تا به حال تا حد زیادی افزایش یافته است.

این افزایش در میان مدیران ارشد بود و حتی بیشتر مشخص شده با سه پنجم (60.3%) از پاسخ دهندگان گزارش افزایش سلامت روان بحث در این سطح و بیش از یک چهارم (27.7%) پیدا کردن که این مکالمات تا حد زیادی افزایش یافته است.

تاثیر این ویروس تا به حال در سلامت روانی است و به احتمال زیاد به طور قابل توجهی با توجه به Covid-19 و کارمند تحقيقات سلامت روان با حدود 85 درصد از کسب و کار نشان می دهد که این ویروس بوده و یا خواهد شد که تاثیر منفی بر سلامت روانی از کارکنان خود را.

REBA مدیر Debi o'donovan گفت: "نگرش نسبت به بهداشت روانی در محیط کار تغییر شده است به طور پیوسته در دهه اخیر اما مستند است قطعا شتاب این. همانطور که بیشتر مردم به خصوص در رهبری ارشد تیم صحبت می کنند آشکارا در مورد اثرات این بیماری همه گیر در تندرستی این فوق العاده است برای دیدن یک تغییر در میان اعضای هیئت مدیره نسبت به حال اجرا هستند را تغییر دهید.

"این مهم است که ما سرمایه گذاری در حال حاضر و با اتخاذ یک رویکرد پیشگیرانه برای جلوگیری از مشکلات ناشی و اطمینان ما در حال حمایت از کارکنان خود را به عنوان آنجا که ممکن است در طول یک دوره است که ادامه خواهد داد تا شدید بر سلامت روان خود را."

دکتر نیک تیلور مدیر عامل و بنیانگذاران Unmind افزود: "سلامت روان ما مصمم است که توسط بسیاری از جنبه های زندگی جسمانی و خواب به شبکه های دوستی و روابط خانوادگی به اعتماد به نفس و طرز فکر. این مناطق در هم آمیخته با هر یک تأثیر و ویروس نهفته است هر جنبه. برای کمک به ما منجر به یک روانی سالم و متعادل زندگی, ما باید به فکر خودمان را به عنوان مجموع تمام این قطعات و انجام آنچه ما می توانیم برای تغذیه هر یک از."

اکثر سازمان های 88% احساس آنها یا آماده یا آماده شده به اندازه کافی به حمایت از سلامت روان از تمام کارکنان خود را.

هفتاد درصد گفت: آنها خواهد بود افزایش سرمایه گذاری در سلامت روان پشتیبانی از بیش از 12 ماه آینده.

هفده درصد گفتند که افزایش سرمایه گذاری در خدمات بهداشت حرفه ای در حالی که 11 درصد گفت: آنها در حال حاضر افزایش سرمایه گذاری در این منطقه است.

برخی از 151 انگلستان سازمان در زمان شرکت در این نظر سنجی از جمله نام خانواده, مانند, Marks & Spencer, John Lewis, مشارکت, DHL زنجیره تامین و TSB. آنها با هم نشان داده شده در حدود نیم میلیون کارمند دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن