Raph Mokades, founder and managing director of Rare

Raph Mokades بنیانگذار و مدیر عامل نادر است.

هفده پیشرو شرکت های حقوقی از جمله هفت نفر از 10 صفحه با درآمد متعهد شده اند برای بهتر ترویج مشاغل, در اقلیت قومی (بام) وکلا در درون صفوف خود را باز و خود را برای یک فرانک بحث نژاد پرستی.

با ثبت نام برای مسابقه و انصاف و تعهد (RFC) شرکت کرده اند حاکی از قصد خود برای کمک به استخدام و حفظ و توسعه بام استعداد و اطمینان حاصل شود که اقلیت های قومی وکلا و فرصت های بیشتر منجر به انجام مشاغل.

به عنوان حرفه ای پیشرفت کرده است و من نشان داد که به خودم و به همکاران است که من می توانید انجام دهید این است آن را به عنوان اگر من به دست آورده اند این حق را بیشتر از خودم در محل کار” – Roy آپیا کلیفورد شانس

ثبت نام به RFC شامل تعهد به تجزیه و تحلیل داده های کمی و نظارت در سراسر وکلای حرفه که شناسایی نقاط که در آن بام وکلا هستند ناعادلانه سقوط همسالان خود. شرکت همچنین متعهد به تعیین مراحل را به اطمینان حاصل شود که نژاد و نژادپرستی در حال بهتر است به رسمیت شناخته شده و صحبت های داخلی.

یکی از RFC اقدامات به دنبال اطمینان حاصل شود که تاریخ و اقلیت های قومی وکلا دسترسی به مدیریت ارشد و نژاد و نژادپرستی در حال بحث در هر القایی و خروج مصاحبه. شرکت نظارت خواهد شد و انتشار مصاحبه و ارائه نرخ, نرخ احتباس پرداخت و ارتقاء نرخ.

امضا کنندگان به مسابقه و انصاف و تعهد

 • آلن و Overy
 • Ashurst
 • برایان غار لیتون Paisner
 • کلیفورد شانس
 • DWF
 • Dentons
 • Freshfields Bruckhaus Deringer
 • هربرت اسمیت Freehills
 • Hogan Lovells
 • Linklaters
 • Macfarlanes
 • نورتون رز فولبرایت
 • Pinsent فراماسون بوده
 • RPC
 • کشتار و ممکن است
 • Travers اسمیت
 • سفید و صورتی

یکی از RFC هدف این است که برای پرورش محل که در آن بام مردم می تواند خود را در محل کار تا آنجا که مردم سفید – ماندن درست به فرهنگ و گفتار و احساس آنها را به آن را تغییر دهید به سادگی به “مناسب”.

این سازمان در پشت این طرح نادر تنوع استخدام متخصص که اظهار داشت که در حالی که اکثر پیشرو شهرستان شرکت های حقوقی در حال حاضر استخدام گروه از کارآموزان فارغ التحصیل که شد به عنوان متنوع به عنوان جمعیت و در بسیاری از موارد بیشتر از آن “تنوع قومی در ورود به سطح منجر نشده است به اندازه کافی تنوع قومی در سطح مدیریت”.

تحقیقات انجام شده توسط نادر در اوایل سال جاری پیشنهاد شده است که بسیاری از, در اقلیت های قومی وکلا نیست پیدا کردن شرکت های خود را در’ فرهنگ فراگیر شود. که تحقیقات نشان داد که بام وکلا صرف به طور متوسط 20 درصد کمتر در شرکت های خود را سفید همکاران قبل از ترک. نادر تحقیقات تکرار اخیر نظرسنجی که در بر داشت که نیمی از انگلیسی ها تا به حال تجربه کرده نژادپرستی در محل کار.

Roy آپیا ارشد کاردانی در Clifford شانس شرح برخی از موانع او در سراسر زندگی حرفه ای او: “کلیفورد شانس است که بدون شک یک محل عالی برای کار و من بسیار خوش شانس هستم و ممتاز به انجام این کار. اما به عنوان یک سیاه و سفید و یا اقلیت های قومی وکیل شما هرگز بیش از حد دور از یادآوری است که این شرکت و صنعت بودند طراحی شده برای افرادی مانند شما را به افزایش به بالا.

“این یادآوری در اشکال مختلف مانند داشتن امنیت خود را پاس چک دو بار برای ورود به کار و یا دعوت به آموزش در مورد آنچه که رهبری به نظر می رسد که در آن هیچ یک از دوازده بلندگو شبیه شما.

“یکی از معدود اقلیت های قومی وکلا در یک بخش و دیدن تعداد بسیار کمی از اقلیت های قومی همکاران داخل شرکت به من نشان داد که وجود یک حاشیه بسیار کوچکتر از خطا برای پیشرفت در زندگی حرفه ای من از من سفید همسالان. به عنوان یک وکیل راهنمایی و حتی در حال حاضر به حدی من آگاه نه برای جلب توجه برای من آشکار بصری تفاوت. من نمی خواهم به ارائه مهمات به کسانی که در برگزاری کلیشه ها در مورد افرادی مثل من.”

وی افزود: “به عنوان حرفه ای پیشرفت کرده است و من نشان داد که به خودم و به همکاران است که من می توانید انجام دهید این است آن را به عنوان اگر من به دست آورده اند این حق را بیشتر از خودم در محل کار. و این تصادفی نیست که من بهتر وکیل زمانی که من احساس می کنم من می توانم خودم باشد.”

آپیا گفت: RFC شد یک گام مهم است که مطرح شده سوال درست برای شرکت های: “این شرکت ایجاد یک محیط را قادر خواهد ساخت که اقلیت های قومی کارکنان برای پیشرفت؟” اغلب گفته او سوال شده بود: “چه چیزی اشتباه است با اقلیت های قومی کارکنان؟”

Ngozie Azu نادر التحصیل و رئیس روابط بین المللی در کشتار و ممکن است گفت: در 11 سال در شرکت او شده است می خواهم “خوش شانس بود که تعدادی از سران حامیان مالی که از من حمایت در طول راه با مشاوره و نظارت. وجود دارد همیشه تمرکز بر آمار, در, توسعه, بهبود ما پروسه استخدام. که فوق العاده است. اما آنچه تغییر در چند ماه گذشته و آنچه که این تعهد را institutionalise – این است که تمرکز معطوف به بیشتر های شخصی, داستان, عنصر انسانی.

“چگونه آن را در واقع احساس می شود سیاه و سفید در یک شرکت مثل این ؟ همیشه وجود خواهد داشت مناطق تفاوت – برای مثال من نام غیر معمول مو و چگونه من صرف اوقات فراغت است. چالش برای شرکت هایی است که به اطمینان حاصل شود که آنها در حال ایجاد یک محیط که در آن هر کس می تواند خود را بیشتر معتبر خودشان به کار بدون ترس ما تفاوت را با ما و یا تاثیر توانایی ما برای موفقیت است.”

Raph Mokades بنیانگذار و مدیر عامل نادر منعکس شده در این زمان فرصت را برای پیشرفت: “آنچه به نظر می رسد ممکن است از نظر نژادی عدالت منتقل شده در این سال و نژاد و انصاف و تعهد در مورد تغییر واقعی. آن را یک گام شجاع برای شرکت های حقوقی را به عنوان به خوبی به عنوان یک ضرورت است. آن را فراتر از صرفا تبعیض آمیز و آن را فراتر از حد معمول تنوع و شمول فعالیت های شما در بسیاری از سازمان ها. برای شرکت های حقوقی آن را در مورد به رسمیت شناختن یک مشکل و شکار آن را به پایین و من خوشحال هستم که بسیاری گرفته اند این قدم.”

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im