آموزش و پرورش, سلامت, مهاجرت و پناهندگان

آنجلینا جولی با پناهندگان سوری. اعتبار: کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل / لابان Mattei

نیویورک Jul 14 سال 2020 – ما نباید ترک پناهندگان جوان توسط ایستگاه فرعی خواست یونسکو, دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان (UNHCR) و آموزش و پرورش نمی توانید صبر کنید به عنوان آنها خواست حمایت بیشتری را در حمایت از پناهندگان جوان’ آموزش و پرورش در طول یک بحث آنلاین امروز تعدیل شده توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل فرستاده ویژه آنجلینا جولی در مورد چگونه به بهترین آنها را با بهبود یادگیری در طول و پس از همه گیر.

“بسیج برای پناهندگان بسیار فوری در یک زمان زمانی که آنها به ویژه آسیب پذیر به Covid-19 بحران و پیامدهای آن گفت:” یونسکو مدیر کل آدری Azoulay به عنوان او باز نشست. “این Covid-19 بحران به خطر انداختن همه چیز را ما انجام می شود برای آموزش پناهندگان و مهاجران خود را ادغام و شانس خود تحقق. ما باید تقویت اقدام ما به نفع آسیب پذیر به منظور تضمین آنها را از این حق اساسی.”

“جهانی جمع و جور در مورد پناهندگان مبتنی بر یک پایه و اساس مهم: پاسخ به بحران های اجباری جابه جایی نیاز به گرد هم آوردن جامعه مدنی شبکه مانند آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید, کسب و کار مانند Vodaphone و بالاتر از همه پناهندگان گفت:” کمیساریای عالی پناهندگان فیلیپو Grandi.

“ECW می بیند که همه بیش از حد اغلب کودکان پناهنده و جوانان – از جمله آسیب پذیر ترین مردم در جهان هستند در سمت چپ از COVID-19 پاسخ. این مهم است که ECW پاسخ به کسانی چپ دورترین پشت سر گذاشت. به همین دلیل ما اختصاص داده شده ما جدیدترین دور از آموزش و پرورش در بودجه اضطراری برای COVID-19 برای حمایت از کودکان پناهنده و جوانان به خصوص دختران” گفت: یاسمین Sherif, مدیر آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید. “ما همچنین در آموزش از راه دور برای باز کردن دسترسی به آموزش و پرورش برای به زور آواره کودکان و جوانان است.”

میزگرد حضور داشتند جوان پناهنده دانشجویان و فارغ التحصیلان وزرای آموزش و کامرون کنیا و پاکستان و نمایندگان ائتلاف جهانی برای آموزش و پرورش تاسیس شده و تحت نظارت یونسکو است. بحث شد تعدیل ملل متحد و فرستاده ویژه بازیگر آنجلینا جولی از آوارگان افراد مدافع بلند ایستاده است.

معرفی بحث و کانادا و وزیر توسعه بین المللی کارینا گولد گفت: “به عنوان جهان است که هنوز هم در برخورد با اثرات ویرانگر از این بیماری همه گیر ما باید اطمینان حاصل شود که آواره و پناهنده می توانید در ادامه به یاد بگیرند. هر کودک سزاوار کیفیت آموزش و پرورش در یک محیط است که امن و فراگیر است.”

انعقاد جلسه بریتانیا را تحت, وزیر امور خارجه, بارونس Sugg تاکید کرد که “آموزش و پرورش باید در اولویت قرار گیرد در بهبود جهانی از coronavirus. این بیماری همه گیر است و نه فقط یک بحران بهداشتی آن است که آموزش و پرورش بحران به خصوص برای کودکان پناهنده. بدون مدرسه و آموزش و پرورش آنها خواهد بود قادر به بازسازی زندگی خود و رسیدن به پتانسیل کامل خود را.”

سخنرانان هشدار داد که این بیماری همه گیر در معرض خطر خطر انداختن پیشرفت در آموزش و پرورش در سال های اخیر به خصوص برای دختران جوان حداقل 20% از آنها در معرض خطر از سرگیری مطالعات آنها تا به حال به قطع در طول تعطیلی مدارس با توجه به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل تخمین می زنند. تعدادی از دولت ها در حال برنامه ریزی شامل پناهندگان در پست-همه گیر پاسخ اقداماتی مانند آموزش از راه دور در راستای تعهدات خود تحت فشرده جهانی پناهندگان.

این رویداد با همکاری اسپانسر شده از طرف کانادا, بریتانیا و جهانی آموزش و پرورش نمی تواند صبر صندوق که channelled دوم آن COVID اضطراری تخصیص به پناهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو