ما باید برای قبول یک سطح خطر برای بازگشت به محل کار

شاتر با موفقیت دعوت کارکنان به محل کار به معنای ایجاد شدت مشاهده اقدامات پیشگیرانه ارزیابی و برقراری ارتباط خط

توسط AKHSHIJNEWS در 12 خرداد 1399

شاتر

با موفقیت دعوت کارکنان به محل کار به معنای ایجاد شدت مشاهده اقدامات پیشگیرانه ارزیابی و برقراری ارتباط خطر و تاکید بر مزایای مثبت از محل کار خود می نویسد: Henry Lee.

همانطور که ما نزدیک به پایان مستند بسیار مورد توجه است که اختصاص داده شده به آوردن نیروی کار را به دفتر با خیال راحت و مولد. کسب و کار از جان گذشته برای دریافت و دوباره در حال اجرا خواهد بود و بسیار مشتاق برای جلوگیری از روابط کارکنان مسائل و دادگاه هنوز بسیاری از کارکنان خواهد شد نگران بازگشت: برخی از افراد شناخته شده که فوت کرده اند و یا به شدت بیمار و دیگران ممکن است شده اند سوگوار و یا خود به بیمارستان منتقل شد.

چگونه شما ایجاد انگیزه و تشویق بهره وری در نیروی کار حکومت ترس ؟

اولا آن است که منابع انسانی مسئولیت برای درک این مشکل به آن نگاه dispassionately و ارزیابی بر اساس داده. وجود دارد باید به رسمیت شناختن است که آن را دشوار است به ایجاد انگیزه در افرادی که ترس; کارکنان را پشتیبانی می کند برای غلبه بر نگرانی خود را از طریق کمک و شواهد مبتنی بر ساختارهای ایجاد سطح پایین از خطر آنها در معرض بودن هستند.

انگیزه برای انجام هر گونه فعالیت است که پاداش بیشتر در معرض خطر. منابع انسانی باید کمک به کارکنان در درک خطرات بهتر با آموزش آنها در کمک به مردم احساس راحت و خوشحال به بازگشت به کار.

خطرات همه جا هستند و آنها نیاز به ارزیابی می شود. کارفرمایان باید تصمیم بگیرد که آیا این یک خطر است آنها را آماده. آنها باید تشخیص دهند که بسیاری از مردم سرگرمی است که باید سطح خطر آنها راحت با: اسکی و یا پیاده روی ، بسیاری از ما آگاه هستند که انجام هر کاری شامل یک سطح از خطر است.

چگونه می توانم شما را به کارکنان خود را به کار با خیال راحت ؟

در اینجا مهم است به دنبال دستورالعمل دولت و دفتر به عنوان امن که ممکن است از طریق ایجاد سیاست. آن را ممکن است بهترین به بیش از محافظت می کند. اجرای اجتماعی فاصله در میز معرفی مبهوت کار الگوهای معرفی یک قانون است که در صورت ماسک باید پوشیده و راه اندازی الکل ژل تمیز کردن ایستگاه به عنوان کارکنان در آمده است.

در معرض خطر بالاتر افراد باید پرسید برای ادامه کار از خانه. کارکنان باید آموزش به کمک به آنها را بهترین کاهش خطرات برای خود و دیگران در محل کار.

کار می توانید اضافه کردن یک روال به یک روز و یک محیط اجتماعی بسیاری از مردم باید امیدوارم نگاه مثبت خود به بازگشت قریب الوقوع است. به طور بالقوه نگاه آوردن افراد به کار به صورت پاره وقت به طوری که وجود دارد بیشتر فضای اجتماعی فاصله. نگاهی به اجازه می دهد به شدت مبهوت ساعت کار دوباره به حفظ تراکم کم است.

اگر نیاز به تعداد زیادی از سیاست تهاجمی اقدامات در جای خود باید پرسید که آیا آنها را در یک محیط سازنده تر از کار از خانه.

هر کسب و کار نیاز به نگاه در این به صورت جداگانه اما اگر یک کارفرما است نه پیروی از دستورالعمل های بالا قرار می دهد و کارکنان را در یک خطر غیر ضروری آن برگ خود را به دادخواهی. آیا ارزش آن را برای حداقل گاهی اوقات افزایش بهره وری و مزایای چهره به چهره و تماس با ؟

چگونه شما درمان کارکنان به همان اندازه اگر برخی از ترس به بازگشت و برخی نه ؟

به عنوان یک کسب و کار شما خودتان را باز به مسائل اگر شما تبعیض نسبت به افراد در محل کار است. درخواست برخی افراد برای بازگشت به کار قبل از دیگران به طور چشمگیری افزایش می دهد خطر ابتلا به این بیماری است. چرا باید آنها را به خطر بیش از دیگران است ؟

Incentivising می تواند یک گزینه است. برخی از مردم ممکن است احساس خطر قابل قبول است اما چرا آنها خود را در معرض خطر با هیچ پاداش ؟ ارائه کارکنان افزایش دستمزد در ازای چشم پوشی به کسب و کار برای خطرات ناشی از این بیماری تا زمانی که همه سلامت و اقدامات ایمنی اجرا شده توسط کسب و کار مناسب هستند و به طور کامل برآورده می تواند یک گزینه است. هر فرد دارای یک درک متفاوت از خطر شخصی و چه چیزی قابل قبول است به آنها.

درخواست برخی افراد برای بازگشت به کار قبل از دیگران به طور چشمگیری افزایش می دهد خطر ابتلا به این بیماری است. چرا باید آنها را به خطر بیش از دیگران است؟"

ساخت یک پتو تصمیم می تواند باعث استرس شدید و اضطراب و در نهایت منجر به افزایش بیماری از برخی از کارکنان. این ویروس به شمار سطوح مختلف خطر برای افراد مختلف تا شما را به یک ارزیابی در هر فرد است. اگر شما از این قابلیت برای کارکنان به کار در خانه اما شما از آنها بخواهید برای حضور در محل کار شما به طور مستقیم درخواست آنها را به گرفتن خطر و که دارای برخی از مسئولیت.

در این وضعیت توصیه هایی به جای قوانین امن تر برای کسب و کار. کارکنان می تواند مجاز به بازگشت در زمان خود است. ارائه پشتیبانی در سراسر نشان می دهد کسب و کار انجام داده است همه از آن می تواند برای حمایت از برگشت به کار برای همه و امیدوارم کمک به کاهش دادخواهی.

افراد نیاز به درک خود را در سطح خطر بر اساس سن و سلامت آسیب پذیری. کارفرمایان باید ارائه انتخاب برای افراد به بازگشت به کار هنگامی که دولت دستورالعمل نشان می دهد آن را خوب به انجام این کار با تاریخ پایان کار نسبت به مانند پایان سال 2020 است. این گزینه در حال حاضر اتفاق افتاده در گوگل و Facebook. در معرض خطر بالاتر افراد باید تشویق به ادامه کار از خانه بلکه مجاز به آمدن به دفتر باید به آنها مایل خطرات داشتن شده است هیزم.

در نهایت کسب و کار باید در ارائه پشتیبانی گسترده تر برای کسانی که مسائل مربوط به بهداشت روانی ناشی از شرایط در آورده با این بیماری همه گیر. با انجام موارد فوق ما باید قادر به دریافت 50-60% از نیروی کار را به کار با خیال راحت و در کوتاه ترین مقدار از زمان امیدوارم به kickstart 2020 دوباره.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب