'زوم دانشگاه' نه چیزی که شما ؟ چرا شما نباید ترس به درخواست اساتید خود را برای نرمی

من مطمئن هستم که در حال حاضر همه ما استفاده می شود برای شروع ایمیل با "من امیدوارم که شما به خوبی در این نامشخ

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399

من مطمئن هستم که در حال حاضر همه ما استفاده می شود برای شروع ایمیل با "من امیدوارم که شما به خوبی در این نامشخص و تلاش زمان" و پایان دادن به آنها را با "لطفا سالم و امن است." من متوجه شده ام که این عبارات نوع نرمال مبارزات ما همه رو به خاطر استفاده آنها در تقریبا در هر تبادل ایمیل. شخصا قرنطینه قرار بود باشه برای من تا هفته گذشته زمانی که زندگی در حال تغییر وقایع محل در خانواده است. من تصمیم به قبول پیش فرض عبور/بدون عبور سیستم برای تمام کلاس های این ترم چون من واقعا تلاش را حتی خارج شدن از رختخواب برخی از روز.

من فکر کردم که با چسبیدن به تصویب/بدون عبور من را بدون مشکل به پایان رساندن این ترم. اما این هفته من فقط نمی تواند پیدا کردن انگیزه برای انجام هر کار در خارج از ورود به زوم سخنرانی. یکی از سخت ترین چیز برای من این است که رسیدن به زمانی که من واقعا نیاز به کمک. آن زمان من روز داخلی استدلال قبل از من می تواند قرار داده و من نفس خود را کنار بگذارند و ایمیل من استاد به او بگویید که چرا من کاغذ نهایی نخواهد بود تا پر با کار قبلی من از این ترم.

حدس بزنید چه اتفاقی افتاد ؟ جهان پایان ندارد من استاد نیست دیوانه در من است و من قصد ندارم به شکست این کلاس. من غافلگیر شده بود که استادم به من گفت که او می تواند شخصا مربوط به وضعیت من و به من پیشنهاد برخی از کلمات تشویق. پس از خواندن پاسخ من واقعا احساس انگیزه به پایان کار من این ترم هیچ توجه به سختی آن خواهید بود.

مهم است به درک خود را از اساتید انسان هستند بیش از حد. این بیماری همه گیر است روبترقی تمام زندگی ما در بسیاری از راه مجزا. متاسفانه برخی از ما در بالا از نگرانی در مورد ابتلا یا پخش COVID-19 مجبور به نگرانی بیشتر در مورد ما پویایی خانواده و یا غذا و مسکن و ناامنی. من می دانم که بسیاری از استادان این درک و دلسوز هستند و تغییر کلاس ها و انتظارات در این متزلزل زمان.

در تضاد کامل با من نیز دیده می شود نمونه ای از اساتید که سعی در حفظ وضع موجود و عادی کلاس دقت در میان همه گیر جهانی است, اما این می تواند اثرات منفی بر سلامت روان دانشجويان. حتی اگر شما یکی از این اساتید من هنوز هم شما را تشویق به ایمیل آنها توضیح داد که چرا شما در حال مبارزه.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به حمایت برای خودمان. زندگی شده است بدبختانه وارونه بنابراین نگه داشتن دانش آموزان به همان انتظارات قبل از تاسیس این بیماری همه گیر می تواند فوق العاده اثرات مضر است. بنابراین اگر شما به دنبال یک نشانه این است که آن. پیش بروید و ایمیل خود را به استاد; آن را به یک پایه تجربه است.

تماس با Özge Terzioğlu در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن