'کسب و کار باید هوشیار بر استرس کارکنان به عنوان مستند برطرف'

عکس: Shutterstuck پیشرو استخدام وکیل گفت که صرف نظر از دولتی راهنمایی در مورد بازگشت به کار تنظیم شده بود روز

توسط AKHSHIJNEWS در 18 اردیبهشت 1399

عکس: Shutterstuck

پیشرو استخدام وکیل گفت که صرف نظر از دولتی راهنمایی در مورد بازگشت به کار تنظیم شده بود روز شنبه با اعلام کارفرمایان باید برای آگاهی از استرس در میان بازگشت کارگران است.

Ranjit Dhindsa سر از اشتغال Fieldfisher گفت: پرسنل امروز: "انتظار من این است که دولت هدایت خواهد شد و بر اساس اصل" به شرکت های دامنه به خیاط اقدامات ایمنی به نیازهای خود را. "من فکر می کنم مردم را نگران می شود و می تواند وجود داشته باشد مسائل اگر کارفرمایان نمی دانیم کارمند استرس و ترس'," او اضافه شده است.

با این در ذهن آن را حیاتی است که کارفرمایان را تحمیل نمی انتظارات همان است که آنها را قبل از این مستند گفت: Dhindsa.

اساسا هر سازمان با یک فرهنگ خوب که نگاه به مسائل از کارمند دیدگاه باید خوب او اضافه شده است.

اگر نه کسب و کار نیاز به آگاه باشید که وجود دارد انواع مختلفی از مسیرهای قانونی موجود برای کارمندان ناراضی در این وضعیت در محل کار. برای مثال مردم می تواند استعفا بدهد چرا که آنها احساس محل کار بود امن نیست و منجر به سازنده اخراج موارد در اشتغال دادگاه. آنها همچنین می تواند ادعای افشاگری اطلاعات زمینه اگر آنها نگرانی در مورد ایمنی و نادیده گرفته شده است و یا به طور موثر دهان.

وجود دارد بالقوه برای درگیری در محل کار چرا افراد با احتمال بیشتری به اضطراب و بسیاری ممکن است به عنوان بیمار به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود گفت: Dhindsa. به دلیل ترس بیش از ننگ بسیاری از مردم تمایل به پنهان کردن احساسات خود را. "این خواهد بود یک مشکل اگر کارفرمایان همان انتظارات را به عنوان آنها را از نظر اهداف و عملکرد به عنوان آنها را قبل از این مستند." این امر پس از آن بود تا به منابع انسانی و مدیران خط به شناسایی استرس و اضطراب در مردم یک وظیفه است که ممکن است مشکل تر ساخته شده است اگر منابع انسانی و مدیران مدیریت مسائل از راه دور و یا در حال تخلیه خود را.

استرس خواهد بود یک مشکل اگر کارفرمایان همان انتظارات را به عنوان آنها را از نظر اهداف و عملکرد را به عنوان قبل از مستند

Dhindsa گفت وجود دارد که نیاز به جزئیات خاص در چه کاری ایمن مانند نگاه. "علاوه بر این خواهد شد بخش منابع انسانی باید برای رسیدگی بیشتر حساس داده های سلامت برای کارکنان و انجام چک های منظم? دولت بود رفتن به بسیج HSE و یا بخش دیگر برای انجام بازرسی? اگر کارفرمایان می خواهید به انجام Covid-19 آزمون که در حال رفتن به آن را انجام دهد – آنها خواهد شد به طور کامل واجد شرایط حرفه ای پزشکی – و چه در حال حفاظت از داده ها مفاهیم؟"

کسب و کار شده اند پیش از این دولت در تفکر خود را از نظر برنامه ریزی خود را, اما آنها در حال انتظار برای دیدن اگر برنامه های خود را مشابه آنچه دولت هدایت شد و گفت: Dhindsa.

سازمان را پیدا کنید که برای باز کردن یک کسب و کار است که بسیار سخت تر از بستن آن "را به عنوان ما در حال باز کردن یک دنیای جدید با محدودیت های مربوط به ایمنی و بهداشت اجتماعی فاصله و سلامت روان".

Dhindsa افزود: "ما اصرار مشتریان ما نباید با عجله تصمیم گیری اما به اول طرح و انجام آزمایشات و تست اجرا می شود." در این راه, کاهش, کردن از مستند می توان به عنوان یک فرایند و نه یک رویداد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن