چین "دو جلسه" و سکسکه در هنگ کنگ

اقتصاد و تجارت, بهداشت و سلامت, سنگاپور Jun 12 سال 2020 - چشم بسیاری از جهان متمرکز شده بود در پکن در طول هفت

توسط AKHSHIJNEWS در 23 خرداد 1399
اقتصاد و تجارت, بهداشت و سلامت,

سنگاپور Jun 12 سال 2020 - چشم بسیاری از جهان متمرکز شده بود در پکن در طول هفته گذشته است. چرا که چین در حال برنامه ریزی برای آن زمان-perod چه به طور کلی در مجموع نامیده می شوند "دو جلسه" یا Lianghui در ماندارین. این بازگشت به عقب سالانه مجلس جلسات مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی (CPPCC) و ملی (NPC). این رویداد معمولا در ماه مارس, اما در این سال مجبور به عقب رانده شود ممکن است به دلیل COVID ویروس. دوباره معمولا این ده روز اما در سال جاری به همین دلیل این دوره فشرده به مدت یک هفته.

اول CCPPC که 2000 نمایندگان کشیده شده از بخش های مختلف جامعه در نظر گرفته شده است این کشور مهمترین سیاسی نهاد مشورتی است موظف به طرح و پیشبرد سیاست پیشنهادات خود را به دولت است. در این جلسه آنها ارائه صدها نفر از طرح های پیشنهادی در بهداشت عمومی امنیت. این جلسه که با لگد از Liangui بود پس از آن به عنوان معتاد به جلسه شرکت ملی صنایع پتروشیمی است که با آن 3000 نمایندگان است که معمولا در نظر گرفته شده این کشور را قانونی ارگان. آن است که وظیفه بررسی و تایید دولت فوری گذشته و آینده و کار و اتخاذ قوانین تازه تصویب بودجه و تصویب ارشد اداری قرار ملاقات. جای تعجب نیست از دو جلسه که از NPC بیشتر است کاملا تماشا.

در گذشته چین "دو جلسه" تا به حال به ندرت نمی گریبانگیر رسانه های جهانی. این نه ویژگی های پر جنب و جوش بحث از مجلس عوام و یا hullaballoo هند Lok سبها. اما در حال حاضر توجه بسیار رشد کرده است. این است که در پشت سر هم از محسوس افزایش چین نه تنها به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان بلکه به عنوان یک ابرقدرت همکار. پشت روکش ظاهرا موقر مهر و موم لاستیک چینی, بدن, رسانه های بین المللی و قدرت های جهانی در حال حاضر آگاه باشید که بزرگ سیاست در بازی و آنها در درد به تشخیص پیچیدگیهای خود را. سخنرانی های ساخته شده وجود دارد به طور جدی تجزیه و بدن-زبان از کلید شرکت کنندگان با دقت اشاره و تحليل قرار گرفت. برای همه آگاه هستند که چه اتفاقی می افتد در طول این مذاکرات در پکن تالار بزرگ مردم باقی نمی ماند در پکن اما تاثیر بسیار زیادی در جهان فراتر از آن.

یک رویداد مهم در شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان همیشه مورد ارائه شد سالانه گزارش کار توسط لی کچیانگ نخست وزیر. در این جلسه برقراری ثبات در اشتغال و حصول اطمینان از استانداردهای زندگی و از بین بردن فقر شد کلید تم. Li اعلام سیاستهای مالی و سیاستهای پولی برای تحریک اقتصاد اما با اندکی خویشتنداری ، او با اشاره به چالش های موجود در محیط خارجی مطرح شده توسط چین-ایالات متحده استراتژیک رقابت رکود اقتصادی جهانی و ضد جهانی شدن احساسات. او ساخته شده است شناخته شده است که مصرف داخلی و پیشرفت در فن آوری بالا خواهد بود مولفه های کلیدی از چین پاسخ.

اقتصاددانان و تحلیلگران مالی منتظر با نفس bated برای دیدن اگر Li اعلام نرخ هدف رشد اقتصادی در این بیماری همه گیر در سال است. او نه. سال گذشته او در حال تنظیم آن در بين 6 تا 6.5 درصد از تولید ناخالص داخلی نسبتا کم یکی با استانداردها و آن را رشد 6.1 درصد در میان یک نبرد در جنگ تجاری با ما. نشان دادن احتیاط در این سال او اجتناب نامگذاری رشد شکل شماره. او نسبت به این به "COVID-19 و جهان, اقتصادی و تجارت و محیط زیست". برای تحریک اقتصاد چین را افزایش کسری بودجه هدف از 2.8 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال گذشته to3.6 درصد نقض خودخواسته سنتی سقف 3 درصد است. همچنین 1 تریلیون یوان ویژه اوراق قرضه دولت بود صادر شده است. منطقی دور از ناظران بر این بود که چین بود تنظیم به واقعیت از وضعیت اما با اعتماد به نفس از یک بازیابی و در واقع از پیشرو در این زمینه است.

نتیجه اصلی این است که تحت سلطه در خارج از کشور, تفسیر, آمد تصمیم به اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است. چنین تلاش ساخته شده در گذشته در سال 2003 اما خارج پس از نیم میلیون نفر از معترضان به خیابان ها ریختند در هنگ کنگ است .پس Hon کنگ بازگشت به چین در سال 1997 مستعمره سابق بریتانیا شده بود اداره تحت "یک کشور دو سیستم" اصل تضمین درجه بالایی از خودمختاری برای 50 سال با پکن کنترل دفاع و امور خارجه. این نیز تسهیل تجارت ویژه امتیازات از ما پس از صدور گواهینامه از وزارت امور خارجه از ادامه چنین استقلال. این قانون به احتمال زیاد اجرا شده در این تابستان اجازه می دهد برای "مربوط به نهادهای امنیتی" برای راه اندازی واحدهای در هنگ کنگ بالا بردن ترس در میان برخی از هنگ Kongers که "دو سیستم" اصل خواهد بود فرسایش هر چند پکن آن را تکذیب کرد و با اشاره به باریک و تمرکز خاص از قانون است.

ديپلمات توسط پکن توضیح هزاران نفر از تظاهر کنندگان در خیابان ها. صحنه های ایجاد شده به ارمغان آورد خاطرات از هرج و مرج از سال گذشته تظاهرات ضد دولتی. اما واقعیت این است که پس از هفده سال پکن حال احیا قانون ها نمایش داده می شود اعتماد به نفس در توانایی های خود را این زمان دور. این وجود خود آگاهی کامل است که آمریکا و غرب خواهد واکنش منفی. چین بدیهی است که معتقد است آن آمده است یک راه طولانی از سال 2003. انگلستان بلافاصله ساخته شده یک پیشنهاد از امکانات شهروندی به هنگ Kongers انتخاب به مانند نرم افزار. وزارت امور خارجه ایالات متحده را تکذیب کرد 'استقلال 'گواهینامه که لازم بود برای ادامه تجارت امتیازات. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ساخت ضد چین دستور کار یک کلید تخته از ناظران سیاسی بلافاصله لغو هنگ کنگ تجارت امتیازات بیان کرد که این جزیره خواهد بود درمان در رقابت با چین است.

جالب اینجاست که این ممکن است دقیقا همان چیزی چین می خواهد که دلار هنگ کنگ ارگانیک بخشی از آن! پکن باید محاسبه کرد که این کافی مالی و امکانات برای مقابله با عمده فرورفتگی به صدای خوک یا گراز کنگ اقتصاد ما اقدامات است. هر چند به نظر می رسد به انکار آن را در واقع ممکن است گزینه های دیگر به عنوان هاب اقتصادی باید هنگ کنگ موفق به حفظ این وضعیت اگر آن را دشوار برای دیدن حداقل در این زمان چگونه سیستم های غربی را قبول چنین جایگزین. اما هرگز یک نفر نمی داند. وجود دارد یکی دیگر از طنز در این تحولات است. انتقاد از نقض حقوق مدنی به عنوان او را به درک آن آمریکا, سخنران, Nancy Pelosi توصیف کرده بود زودتر پر هرج و مرج تظاهرات در هنگ کنگ به عنوان "یک چشم" است. سپس در مینیاپولیس در ایالات متحده یک مرد سیاه و سفید جورج فلوید درگذشت, در, دست, اما, زانو, سفید, پلیس فشرده در برابر او گردن تا زندگی آرامی زوال یافت و دور از او در نظر کامل از تماشاچیان. خشونت شورش در گرفت به عنوان یک نتیجه از ساحل به ساحل در امریکا به رهبری اقلیت های سیاه هنوز هم مواج در زمان نوشتن باعث تخریب بزرگ در مسیر خود است. چین رسانه با اشاره به این سادگی تکرار پلوسی سخنان که آن را "منظره زیبا"!

دکتر Iftekhar احمد چودری اصلی محقق در ISA دانشگاه ملی سنگاپور خارجه سابق مشاور و رئیس جمهور از کیهان بنیاد بنگلادش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب