تماس با ردیاب گزارش 'هرج و مرج' آموزش و سردرگمی در مورد نقش

شاتر کارکنان استخدام برای تماس با افرادی که ممکن است در معرض coronavirus شکایت کرده اند که آنها به سمت چپ 'به

توسط AKHSHIJNEWS در 1 خرداد 1399

شاتر

کارکنان استخدام برای تماس با افرادی که ممکن است در معرض coronavirus شکایت کرده اند که آنها به سمت چپ 'به طور کامل و کاملا اشتباه" درباره نقش خود را پس از حضور در 'هرج و مرج' کنترل از راه دور جلسات آموزشی.

به تازگی استخدام "تماس با ردیاب" که استخدام شده اند توسط برون سپاری مرکز تماس غول Serco و Sitel از طرف وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گزارش داده اند که صرف ساعت تلاش برای ورود به سیستم های آنلاین بدون داشتن کار را به انجام و تجربه فنی و کیفیت مسائل را با آموزش آنها دریافت کرده است.

برخی نیز شکایت آنها فکر می کردند که تقاضا برای خدمات مشتری نقش و تنها متوجه آنها خواهد بود درگیر در تماس با ردیابی زمانی که آنها در مقدماتی جلسه آموزش.

روز دوشنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: 21,000 تماس با ردیاب استخدام شده است – بیش از دولت های اولیه 18,000 هدف است.

کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 به ایجاد که ممکن است آنها را در تماس با آمد و اطلاع افرادی که ممکن است نیاز به از خود جدا کنند.

اما برخی از نیروهای جدید گفت: بار است که روند onboarding شده بود "هرج و مرج".

یک مرد گفت که او وارد یک Sitel-اجرای جلسه آموزشی برای پیدا کردن که مشتری خدمات نقش او تا به حال برای اعمال شد در واقع یک قرارداد ردیاب و موقعیت. او گفت: چند نفر سمت چپ تماس بگیرید زمانی که آنها کشف کرده اند این است.

او گفت: "وجود دارد بسیاری از سردرگمی در تماس است. مردم درخواست شد 'چرا ما در اینجا ؟ آنچه را که همه ما به کار شده اند ؟ همه ما فکر می کنیم را امضا کرده بود تا برای یک مشتری-نقش خدمات و تماس با ردیابی نیست و خدمات به مشتریان است."

تماس با ردیاب نیز نیاز به استفاده از کامپیوتر خود را و USB هدست به تماس از صفحه اصلی آن گزارش شده است.

مرد گفت: کارگران برنامه ریزی شده بود به شیفت با وجود داشتن هیچ کاری برای انجام در این مرحله شدند و مورد نیاز به کلیک بر روی صفحه نمایش هر چند دقیقه برای نشان دادن آنها آنلاین.

کارکنان و همچنین گزارش مشکلات دسترسی به فیلم های آموزشی از جمله یکی با انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin.

یکی دیگر از کارگران گفت: "نا امیدی است که [دولت] بود دو تا سه ماه برای برنامه ریزی برای این کار پس از کره جنوبی ثابت کرد که [تماس با ردیابی] بسیار موثر است بنابراین این نباید انداخته بودن هم هفته گذشته است."

با توجه به نگهبان کارگران گفته شد به تکیه بر روی یک صفحه اسکریپت و یک لیست از سوالات متداول در هنگام صحبت کردن با کسانی که تا به حال آزمایش مثبت یا کسانی که تا به حال به طور بالقوه در معرض شده به Covid-19.

یک فرد گفت: نگهبان که آنها خواسته بود Sitel مربی برای راهنمایی در مورد چگونه به صحبت با کسی که عاشق یکی مرده بود از coronavirus و گفته شد به دنبال در یوتیوب در مورد این موضوع.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی Serco و Sitel شده اند با نزدیک شدن برای نظر.

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن