جاری شدن سیل بازدید شمالی Sask. دامداران سخت

محتوای مقاله

همین Grigo, 72, نمی تواند به یاد داشته باشید یک زمان دامداران در منطقه خود را تحت فشار بیشتر.

به عنوان یک چوپان در نزدیکی میدو لک او در امان است بدترین سیل که غرق مراتع همراه بیش از حد رودخانه و به طور جدی تحت تاثیر این منطقه در نزدیکی بزرگراه 165 در شمال ساسکاچوان. Grigo به حمل بیش از خوراک به آب و تاثیر آن بر منابع خود اما او تخمین می زند او را از دست داده و یک چهارم از این سال یونجه.

وی گفت: جاری شدن سیل شد فقط یکی دیگر از “میخ بر تابوت” برای برخی از دامداران در حال حاضر تجربه سخت در این منطقه با توجه به COVID-19.

در بالا از آن جاری شدن سیل در این منطقه شد و در بدترین حالت آن از سال 1974 به تازگی اشاره کرد پاتریک بویل سخنگوی ساسکاچوان آب آژانس امنیت. او گفت: آب حاصل از باران های سنگین.

که تا به حال گسترده تاثیر در این منطقه است. میان سبزه زار دریاچه بیش از حد رودخانه لون دریاچه و Parkdale وجود دارد حدود 15000 تحت تاثیر مادر گاو و گوساله و تا 8,000 yearlings برآورد برنت بروکس, رئيس جمهور از شمال دام فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>