مهمان نوازی بازگشایی درایوهای استخدام بازیابی

اوون Humphreys/PA سیم/PA تصاویر وجود نشانه های اولیه که استخدام فعالیت است که شروع به بازیابی, رانده می شود,

توسط AKHSHIJNEWS در 16 تیر 1399

اوون Humphreys/PA سیم/PA تصاویر

وجود نشانه های اولیه که استخدام فعالیت است که شروع به بازیابی, رانده می شود, با افزایش تقاضا برای کارکنان در بخش مهمان نوازی در خاص است.

در این هفته از 22-28 ژوئن وجود دارد 990,000 منحصر به فرد پست شغل در انگلستان, تا از 963,000 در اولین هفته از ماه گذشته با توجه به استخدام و اشتغال کنفدراسیون (REC).

در همان هفته وجود دارد 92,000 شغل جدید موارد اگر چه این است که به طور قابل توجهی پایین تر از 112,000 موارد جدید گزارش شده بین 1-7 ژوئن.

در ضمن UK, هیئت مدیره کار, دایرکتوری WhatMedia گزارش 56 درصد افزایش در تعداد جستجوها و 43 درصد افزایش در تعداد استخدام حرفه ای ورود به پلت فرم آن بین ماه مه و ژوئن. جستجو کلید واژه به تنهایی افزایش 63% است.

آن را به نظر می رسد که کارفرمایان در بخش مهمان نوازی رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام جلوتر از بارها و بارها و رستوران ها بازگشایی بیش از آخر هفته. با توجه به قیمت هفتگی مشاغل بازیابی ردیاب وجود دارد که 57 درصد افزایش در تعداد فعال فهرست فرصت های شغلی برای کارکنان و نوار و 63 درصد افزایش در ارسال مطلب برای کارکنان انتظار بین هفته از 1-7 ژوئن و 22-28 ژوئن – اگر چه تعداد زیادی از تبلیغات کار بود و هنوز هم در قبل از مستند سطوح.

متعدد دیگر مشاغل نیز شاهد افزایش در استخدام به عنوان مناطق بیشتری از اقتصاد شروع به بازگشایی شد (21 درصد افزایش گلیزر پست; 2.1 درصد افزایش در ارسال مطلب برای آرایشگران و آرایشگاه و 9.3% افزایش فرصت های شغلی در برخی از مدرسه نقش پشتیبانی از جمله عبور از گشت و شکستن زمان و سرپرستان.

"اثرات کاهش مستند به وضوح منعکس شده در مشاغل پست داده. در حالی که بسیاری از مهمان نوازی و شرکت های ساخت و ساز شروع خواهد شد با در نظر گرفتن کارکنان خاموش کردند بازار برای شغل جدید در این بخش شروع به بهبود از رکورد پایین از چند ماه گذشته گفت:" REC اجرایی نیل Carberry.

اما Carberry به ذکر است که استخدام فعالیت خواهد تنها سرعت بخشیدن به زمانی که مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس بازگشته و به نام برای صدراعظم Rishi Sunak به کاهش سهم بیمه ملی و سرمایه گذاری در توسعه مهارت ها برای کمک به تروریستها بازیابی.

وجود دارد هنوز هم قابل توجه سکون در استخدام و فعالیت در برخی مشاغل از جمله ماموران امنیتی (پایین 10 ٪ بین هفته 15 آغاز و در 22 ژوئن); پاک کننده (پایین 2.5%); و فروش و خرده فروشی دستیاران (پایین 1%).

وجود دارد نیز شده بود یک کاهش در مراقبت بهداشتی و اجتماعی استخدام, فعالیت, شاید با توجه به افزایش استخدام دیده می شود پیش از آن در سال که این بیماری همه گیر کوروناویروس در اوج آن است.

استخدام محلی نقاط مهم برای نیمه دوم ماه ژوئن شامل اواسط Lancashire (افزایش 9.6%) Luton (9.3%) و Dumfries & Galloway (7.6%) با توجه به REC.

در ضمن تحقیقات از انجمن های حرفه ای نیروی انسانی شرکت (APSCo) پیدا استخدام حرفه ای تا به حال به طور چشمگیری کاهش یافته در پنج ماه اول این سال است.

خود را تجزیه و تحلیل داده های ارائه شده توسط Vacancysoft نشان داد 36.9% افت در لندن استخدام در ماه ژانویه ماه مه سال 2020 در مقایسه با معادل دوره در سال گذشته و همچنین به عنوان یک 48.4 درصد کاهش در حرفه ای استخدام در سراسر انگلستان و ولز است.

APSCo مدیر عامل ان نوکر گفت: "رها کردن در حرفه ای خالی است که انتظار می رود با توجه به چالش هایی که Covid-19 ارائه شده. بزرگترین سوال اکنون این است که چگونه به سرعت تقاضا را انتخاب کنید تا. و دولت حمایت کردند کاهش از ماه آگوست وجود دارد بالقوه برای بیشتر عدم قطعیت است.

"اما با شهردار لندن آشکار در پایان ماه ژوئن که Greater London صندوق سرمایه گذاری در حال حاضر معتبر دهنده زیر انگلیسی کسب و کار بانک Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح (CBILS) وجود دارد به نظر می رسد بیشتر ثبات برای حداقل برخی از لندن کسب و کار."

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن