خطوط در معرض خطر

کمک, اقتصاد و تجارت, بحران مالی جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, کار, مهاجرت و پناهندگان TerraViva

توسط AKHSHIJNEWS در 15 خرداد 1399
کمک, اقتصاد و تجارت, بحران مالی جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, کار, مهاجرت و پناهندگان TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

آنتوانت سایه است معاون مدیر عامل صندوق بین المللی پول و رالف Chami است دستیار مدیر صندوق بین المللی پول, موسسه توسعه ظرفیت.

اعتبار: URDEE تصویر/احمدی سیم/ALAMY زنده اخبار

Jun 4 سال 2020 (IPS) - این COVID-19 همه گیر است فلج کننده اقتصاد کشور فقیر و غنی به طور یکسان. در عین حال برای بسیاری از افراد کم درآمد و دولت های شکننده اقتصادی شوک بزرگ شده می خواهد از دست دادن حواله پول به خانه فرستاده شده توسط مهاجر و مهمان کارگران شاغل در کشورهای خارجی است.

حواله جریان به کم درآمد و شکننده متحده نشان دهنده راه نجات است که پشتیبانی از خانواده ها و همچنین فراهم می کند بسیار مورد نیاز مالیات بر درآمد. به عنوان 2018 پرداخت جریان به این کشورها رسیده $350 میلیارد دلار بیش از سرمایه گذاری مستقیم خارجی, نمونه کارها سرمایه گذاری و کمک های خارجی به عنوان مهمترین و تنها منبع درآمد خود را از خارج از کشور (جدول 1). یک قطره در حواله جریان است به احتمال زیاد به افزایش, اقتصادی, مالی و فشارهای اجتماعی در دولت های این کشورها در حال حاضر در تلاش برای مقابله و حتی در زمان عادی.

حواله های خصوصی انتقال درآمد است که در حال countercyclical است که در آنها جریان از مهاجران را به خود منبع کشور زمانی که کشور در حال تجربه یک شوک اقتصاد کلان. در این راه آنها مطمئن شویم که خانواده ها به خانه برابر درآمد شوک حمایت و صاف کردن مصرف خود را. حواله همچنین سرمایه گذاری تجارت تعادل هستند و منبع درآمد مالیاتی برای دولت در این کشورها است که تکیه بر ارزش افزوده, مالیات بر تجارت و خرید و فروش مالیات (Abdih و دیگران 2012).

در این بیماری همه گیر در حرکت نزولی این اثر ارسالی خشک کردن تماس برای همه-دست-در-عرشه پاسخ—نه فقط به خاطر از کشورهای فقیر اما برای غنی آنهایی که به عنوان خوبی. اول جامعه جهانی باید تشخیص نفع نگه داشتن مهاجران جایی که آنها در خود کشور میزبان به عنوان آنجا که ممکن است. حفظ مهاجران کمک می کند تا میزبان کشورهای حفظ و راه اندازی مجدد خدمات اصلی در اقتصاد خود و اجازه می دهد تا وجوه ارسالی به کشورهای دریافت کننده برای نگه داشتن جریان حتی اگر در حد-کاهش سطح. دوم کشورهای کمک کننده و موسسات مالی بین المللی نیز باید گام در کمک به مهاجر-منبع کشورها نه تنها مبارزه با این بیماری همه گیر اما همچنین کوسن شوک از دست دادن این درآمد خصوصی جریان فقط هنگامی که این کم درآمد و شکننده کشور به آنها نیاز دارید بیشتر.

انتقال شوک

حواله در حال جریان درآمد که همگام چرخه کسب و کار بسیاری از کشورهای دریافت کننده با کسانی که از ارسال کشورها است. در طول زمان های خوب در این رابطه برنده-برنده تجهیز بسیار مورد نیاز نیروی کار به سوخت اقتصاد کشور میزبان و ارائه بسیار مورد نیاز درآمد برای خانواده در داعش کشورهای. اما, این, از چرخه کسب و کار ارتباط بین میزبان و گیرنده کشور یک خطر حرکت نزولی. شوک به اقتصاد مهاجر-کشور میزبان—فقط انواع شوک بودن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس—منتقل می شود به کسانی که از حواله گیرنده کشورها است. برای مثال برای یک گیرنده کشور که دریافت حواله به نمایندگی از حداقل 10 درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه 1 درصد کاهش در کشور میزبان خروجی فاصله (تفاوت بین بالقوه و بالفعل رشد) تمایل به کاهش دریافت کننده تولید کشور فاصله تقریبا 1 درصد (Barajas و دیگران 2012). ارسالی نشان دهنده خیلی بیشتر از 10 درصد از تولید ناخالص داخلی بسیاری از کشورها به رهبری تاجیکستان و برمودا در بیش از 30 درصد (جدول 2).

این بیماری همه گیر را ارائه و یک ضربه به حواله جریان است که ممکن است حتی بدتر از طول بحران مالی سال 2008 و آن را فقط به عنوان کشورهای فقیر در حال دست و پنجه نرم کردن با تاثیر COVID-19 خود به خود اقتصاد. کارگران مهاجر که از دست دادن شغل خود هستند به احتمال زیاد به کاهش حواله به خانواده های خود را. گیرنده کشورها خواهد شد از دست دادن یک منبع مهم درآمد و مالیات بر درآمد فقط زمانی که آنها به آن نیاز دارید (Abdih و دیگران 2012). در واقع با توجه به بانک جهانی پرداخت جریان انتظار می رود به کاهش حدود 100 میلیارد دلار در سال 2020 که نشان دهنده حدود 20 درصد کاهش از خود 2019 سطح (جدول 3). مالی و تجارت توازن تحت تاثیر قرار خواهد و کشورهای توانایی مالی و بدهی خود را کاهش خواهد یافت.

بانک ها در مهاجر-منبع کشورها تکیه بر جریان پول به عنوان یک منبع ارزان از واریز بودجه پس از این جریان هستند altruistically با انگیزه است. متاسفانه این بانک ها در حال حاضر به احتمال زیاد برای دیدن هزینه های خود را از عملیات افزایش می دهد و توانایی خود را به گسترش وام و اعتبار—آیا به بخش خصوصی و یا به امور مالی دولت کسری—خواهد بود تا حد زیادی کاهش می یابد (Barajas و دیگران 2018). علاوه بر این به طور معمول اعتبار محدود بخش خصوصی—عمدتا متشکل از افراد خود اشتغال و کوچک و متوسط -- به احتمال زیاد به از دست دادن پرداخت بودجه علاوه بر برخورد با حتی تنگ تر شرایط اعتبار از بانک ها. همه این را در بالا آمده است از کاهش تقاضا برای محصولات و خدمات خود را به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

این همه نیست. یک بحران طولانی مدت می تواند بدتر فشار در بازارهای کار کشورهای ثروتمند و خارج از کار مهاجران خود را از دست بدهد اقامت در کشور میزبان و مجبور به بازگشت به خانه. برای مثال در کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عربستان سعودی و امارات متحده عربی که با تکیه بر نیروی کار مهاجر از خاورمیانه و شمال آفریقا و آسیای جنوب شرقی کاهش قیمت نفت و فعالیت های اقتصادی می تواند منجر به مهاجران (که برخی از آنها در حال حاضر با این ویروس آلوده شده) بازگشت به صفحه اصلی. آنها به احتمال زیاد برای پیوستن به بیکاری در کشورهای خود در بازار کار در حال حاضر پر از جوانان بیکار—و همچنین فشار بیشتری قرار داده در حال حاضر شکننده بهداشت عمومی سیستم است. این می تواند به بالا بردن فشار اجتماعی در کشور در حال حاضر آمادگی برای مقابله با این بیماری همه گیر و احتمالا همچنین سوخت سرریز فراتر از مرزهای خود را. مردم برای فرار از شرایط دشوار در کشورهای خود هستند به احتمال زیاد به دنبال سواحل دیگر اما غنی تر کشورها نیز در این میان مبارزه با این ویروس ممکن است تمایل بسیار کمی اجازه می دهد تا مهاجران—به طور بالقوه منجر به حتی بیشتر پناهندگان بحران است.

تهدید جهانی

در مقایسه با قبلی بحران اقتصادی این بیماری همه گیر به شمار یک تهدید حتی بزرگتر به کشورهایی است که به شدت متکی به پرداخت درآمد. ماهیت جهانی این بحران بدان معنی است که نه تنها گیرنده کشورهای حواله جریان خشک کردن آنها را به طور همزمان تجربه خروج از سرمایه های خصوصی و شاید یک کاهش در کمک های از مبارزه اهدا کنندگان. به طور معمول زمانی که خصوصی سرمایه فرار از یک کشور به دلیل اقتصاد کلان, شوک, آیا مربوط به آب و هوا یا به دلیل وخامت اوضاع در این کشور از نظر تجارت حواله جریان در آمده به کاهش تاثیر سرمایه. در مقابل, در این زمان بحران کشورهای فقیر می توانید انتظار تجربه هر دو پدیده—فرار سرمایه و همچنین به عنوان یک قطره در حواله جریان می یابد.

با تقاضای جهانی به احتمال زیاد به رنج می برند, آن را سخت خواهد بود برای حواله گیرنده کشورها به صادرات راه خروج از این بحران است. کاهش ارزش پول نمی توان انتظار داشت برای تحریک تقاضا برای صادرات و یا جذب گردشگری پس از این شوک سیستمیک (Barajas و دیگران 2010). ضعف ارز خواهد شد به احتمال زیاد به بدتر شدن وضعیت اقتصادی برای بسیاری از این کم درآمد و شکننده متحده که بدهی به ارز خارجی بیشتر افسرده محلی تقاضا و در نتیجه بیشتر انقباض اقتصاد محلی است.

چه می توان کرد ؟

بحران اثر منحصر به فرد محکم کردن محدودیت های مالی در کم درآمد مهاجر-منبع کشورها فقط زمانی که وجود دارد بسیار بیشتری برای بخش عمومی به انجام هر دو از نظر حفاظت از جمعیت از این بیماری همه گیر و حمایت از اقتصاد محلی در هوازدگی بزرگ شوک های منفی. از دست دادن درآمد مالیاتی ناشی از کاهش در پرداخت - پشتیبانی از مصرف تنها چیز بدتر خواهد شد برای دولت در حال حاضر کمبود بودجه و به شدت فشار توانایی خود را برای شرکت در countercyclical اقدامات مالی. این فوق العاده ای ایجاد ضرورت برای جامعه بین المللی برای کمک به حتی زمانی که کشورهای غنی خود رو بزرگ مالی بار.

آن را در بهترین منافع کشورهای ثروتمند برای مهاجران نیست برای رفتن به صفحه اصلی و همچنین ارائه منابع برای کشورهای فقیر برای مبارزه با این بیماری همه گیر. عفونت نرخ بسیار بالاتر در کشورهای ثروتمند و به ویژه در میان کارگران مهاجر با توجه به خود را بد کاری و شرایط مسکن. مهاجران که در خانه در معرض خطر هستند از مصرف این ویروس با آنها. اگر این اتفاق در کشورهای فقیر فراهم خواهد کرد غنی انکوباتور برای این ویروس است که بومرنگ به عنوان پناهنده به دنبال سواحل جدید. سپس آن را در دهه—و بسیاری از زندگی—برای جهان به خلاص شدن از شر این ویروس.

سه کلید اقداماتی باید انجام شود در حال حاضر.

برای اولین بار میزبان, کشور نیاز به تثبیت فرصت های شغلی از کارگران مهاجر در اقتصاد خود است. تسکین بسته است که هدف اشتغال برای حفاظت از شهروندان در کشورهای ثروتمند نیز می تواند کمک به کارگران مهاجر باقی می ماند شاغل. شناخت نیاز به محافظت و تثبیت رفاه کارگران مهاجر نخست وزیر سنگاپور به تازگی مطمئن کارگران مهاجر در کشور خود که "ما را پس از خود و سلامت خود و رفاه و امرار معاش خود را. ما کار خود را با کارفرمایان به مطمئن شوید که شما دریافت می کنید پرداخت می شود و شما می توانید با ارسال پول از خانه . . . این است که ما وظیفه و مسئولیت به شما و خانواده خود را." اقدام توسط کشور میزبان می تواند کمک به نگه داشتن پول تاسیسات زنده و همچنین کاهش احتمال مهاجران بازگشت به خانه.

گسترش حفاظت از مهاجران نیز کمک خواهد کرد که اقتصادهای پیشرفته بازگشت به تولید کامل هر چه زودتر. اگر کشورهای میزبان ارسال مهاجران پشت, آن را حتی دیگر برای بازگرداندن تولید در کشورهای ثروتمند به سابق سطوح. در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا است که بستگی به فصلی نیروی کار نگه داشتن مهاجران در مرزها و افزایش آزمایش عفونت را دو برابر سود—حصول اطمینان از عرضه محصولات کشاورزی برای کشور میزبان و حفظ حواله برای مهاجران کشورهای.

دوم کشورهای دریافت بازگشت مهاجران به کمک نیاز دارید شامل, کاهش, و کاهش تشدید شیوع بیماری. کشورهای کمک کننده باید کمک هزینه virus کاهش در تلاش برای کاهش شدت بحران در اقتصاد محلی و دفع بالقوه سرریز.

بازگشت مهاجران به احتمال زیاد به جای بیشتر استرس در مراقبت های بهداشتی سیستم های مهاجر-منبع کشورهایی که در حال تلاش برای مهار عفونت های محلی و جلوگیری از خاموش شدن از اقتصاد محلی. مقامات در این کشورها خواهد شد نیاز به افزایش تست به عنوان آنجا که ممکن است در مناطق شهری و همچنین به عنوان پشتیبانی در اجرای قرنطینه اقدامات برای بازگشت مهاجران که ممکن است آلوده. اگر بازگشت مهاجران به کار گرفته شده است در این شیوه وجود دارد می تواند در دراز مدت منافع کشورهای خود را به عنوان به خوبی. مهاجران که انتظار می رود به طور دائم عودت ممکن است پس انداز خود را با آنها و مهارت های کار خود می تواند به توسعه منافع کشورهای خود را.

سوم با توجه به این که کشورهای فقیر' دولتها را محدود به اتاق را برای مانور این کشور نیاز به کمک های بین المللی موسسات مالی و کمک کننده جامعه. موسسات مالی بین المللی نیاز به تقویت مالی و تراز پرداخت کمک به این کشور است. این باید اطمینان حاصل کرد که این کشور آسیب پذیر ترین مردم—کسانی که بیشتر متکی به جریان پول خود را مصرف و رفاه—در حال قادر به دسترسی به بیمه های اجتماعی و برنامه های. و شاید در حال حاضر بیش از همیشه تلاش جهانی برای دیدار با توسعه پایدار هدف 10 کاهش هزینه های بالای حواله به 3 درصد می کشد در مرکز صحنه.

این بحران باعث می شود آن را روشن است که به عنوان یک جامعه جهانی ما کشور فقیر و غنی همه در این با هم. ما می توانیم هر دو آسانسور تمام قایق ها و یا هم در صورت عواقب ناشی از افزایش نابرابری های اجتماعی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب