این Hotting تا از چین و آمریکا کرد: خطرناک ترین اثر جانبی از Covid-19?

جرم و جنایت و عدالت توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت جهانی, عناوین, سلامت بشردوستانه اضطراری TerraViva سازمان ملل

توسط AKHSHIJNEWS در 29 اردیبهشت 1399
جرم و جنایت و عدالت توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت جهانی, عناوین, سلامت بشردوستانه اضطراری TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

سنگاپور, مارس 18 سال 2020 (IPS) - هنگامی که ایالات متحده و چین امضا اولین مرحله از توافقنامه تجارت در ماه ژانویه این سال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام یک "گام مهم" و جهان بر این باور بودند پا را از خطرناک آستانه. اما افسوس که به استناد یک اصطلاح است که تا زمان امروز اما یک مثبت کاذب می شود'. به عنوان جهان قرقره از surgoing COVID-19 همه گیر ممکن است که زوال سریع از آمریکا و چین ارتباط می تواند تبدیل به یکی از بدترین عوارض این مواج ویروس.

دکتر Iftekhar احمد چودری

در این سال انتخابات همه چیز به نظر خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه است. او حمایت داخلی پایه جامد بود. اقتصاد به خوبی انجام شد دموکرات ها بودند که در یک بیت از یک بی نظمی. مغلوب ساختن پیشی جستن حال کاهش دما در روابط با کره شمالی. در حال حاضر با مقابله با چین و انتخاب مجدد او به نظر می رسید shoo-در. پس از آن همه گیر. اقتصاد ایالات متحده در زمان شیرجه بینی. بیکاری افزایش یافت و اضطراب به بازگشت به اوایل عادی در حالی که خانه اقداماتی که عمیقتر سردرگمی است. یک راه برای عشق و نفرت بود به فرض نقش یک زمان جنگ-رئیس جمهور. دشمن مورد نیاز بود. در ابتدا آن 'ویروس' اما آن را بیش از حد نامرئی " به تواند مفید باشد. چیزی بیشتر ملموس شد مورد نیاز چین نصب شده در این لایحه است.

چه ساخته شده آن را آسان تر بود که به عنوان اپیدمی گسترش بسیاری در جهان نمی بینم چین به عنوان کاملا سزار ، آن را متهم به پنهان کردن برخی از بحرانی اوایل تحولات با توجه به آن است. پاتوژن اول از ووهان در چین است. شایع سیستم سیاسی به وسیلهی سرکوب برخی از حقایق است. این بود که یک علت برای umbrage به بسیاری از جمله اروپایی ها که به شدت رنج می برد. اما اروپایی ها تا به حال هیچ دلیل سیاسی آن است. برای بسیاری از تحلیلگران تهمت و تیم خود را انجام داد. این کمک خواهد کرد تجمع خود بود. بعلاوه برای انواع دلایل چین محبوبیت در ما کم بود. و البته می تواند وجود دارد هیچ چیز غیر منصفانه در عشق و جنگ.

بنابراین تهمت و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo رهبری کر ضد چینی سخنرانی دراز وشدیداللحن. آنها متهم چین پنهان عظمت virus تهدید. آنها همچنین ادعا بدون دیدن نیاز به تولید شواهد. که پاتوژن سرچشمه در ووهان آزمایشگاه. چینی ها در اصل پاسخ داد که اینها بهتر از چپ به دانشمندان نسبت به "سیاستمداران که به دروغ خود را سیاسی داخلی به پایان می رسد". بعد آنها صادر طولانی رد از آنچه به آنها گفته بودند "مضحک اتهامات" توسط برخی از پیشرو ما سیاستمداران است. آن را جذاب به عادی آمریکایی و چینی به جای ماهرانه خود را آغاز کرد جلسات در 30 صفحه 11000 کلمه مقاله با استناد به آمریکا جمهوری خواه قهرمان جمهور آبراهام لینکلن.

شلاق در سازمان بهداشت جهانی بوده و سخاوتمندانه در آن ستایش از چین را از دست داده و تاج بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود کناره بودجه آن را "عروسک خیمه شب بازی از چین". پس از آن آمریکا با ارسال زودی به 60 کشور درخواست برای حمایت از تایوان مشارکت در سازمان برای گسترش همه تلاش ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر (تایوان است که ستایش به عنوان یک موفقیت-داستان در این زمینه). در همان زمان ما متوقف شد, پیش نویس متن از رای بر در سازمان ملل متحد دبیر شورای خواستار یک "آتش بس" در سال های مختلف جهانی و درگیری برای کمک به مشکل کشورها برای مبارزه بهتر با این COVID.

به دلیل وضعیت چین در حال اجرا بود به مراتب پشت سر با سرعت مورد نیاز برای پاسخگویی به سال اول هدف از خرید کالاهای آمریکایی بود که به شده اند US$ 77 میلیارد دلار افزایش بیش 2017 سطح با توجه به ژانویه فاز یک معامله است. چینی ها خواسته برای مذاکره دوباره. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است او علاقه مند نیست'. او متهم به پیشینیان خود در کاخ سفید برای کشنده چین به بهره گیری از ما برای بسیاری از سال ها بدون شک در کبود خشم در سابق رئیس جمهور باراک اوباما اخیر انتقاد خود را از دست زدن به بحران کنونی است. نه تنها که. در حال حاضر وجود دارد نکات که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به طور پیش فرض پرداخت US$ 1.08 تریلیون بدهی بدهکار به چین و حتی توقیف دوم دارایی های! در نتیجه امر تاثیر بسیار زیادی در بازار جهانی و اقتصاد آمریکا و چین روابط اقتصادی خواهد دروغ در ژنده پوش!

در نظامی جبهه ابرها نیز تیره. هدایت موشک ناوشکن آمریکایی "یو اس اس بری" به تصویب از طریق تنگه تایوان دو بار در ماه آوریل یکی دیگر از نیروی دریایی آمریکا کشتی "یو اس اس امریکا به تازگی انجام ورزش در شرق دریاهای چین و دریای چین جنوبی است. در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا تایوان متحدان بین المللی حفاظت و ارتقاء ابتکار عمل و پس از آن رسانه های چینی هشدار داد تایوان در برابر آن اجازه می دهد ما را به شهر این جزیره را به یک انبار باروت.

چین قوانین خود را در مورد تایوان. ضد تجزیه طلبی قانون تصویب شده توسط چین پارلمان در سال 2005 حکم پکن برای اعلام جنگ اگر تایوان به طور رسمی اعلام استقلال است. تایوان بنابراین حفظ بیشتر زحمت کش "red-line" در چین خارجی و سیاست امنیتی.

در همه انصاف و آمریکا ایجاد امنیت به رسمیت می شناسد که. امیدوارم ما نهادی مکانیزم می تواند به جلوگیری از یورش یک جنگ آشکار منافع سیاسی از یک بخش از سیاست است که می تواند به نابودی تمام ملت است. در همان زمان چینی ها خواهد بود. فرض بر این است که حس خوبی به خود تخریبی خود را آغاز چیزی شدید و احمقانه مانند به دنبال حمله تایوان با ما مجذوب در مبارزه با ویروس. هر دو طرف آمریکایی و چینی اخیرا خستگی ناپذیر با استناد به این مورخ یونانی Thucydides که هشدار داد در برابر محاسبات غلط منجر به زمانی که او مشاهده "هنگامی که آتن رشد قوی وجود دارد ترس بزرگ در اسپارت". اجازه دهید ما امیدواریم که هر دو طرف آمریکایی و چینی, توجه به خود را درک forebodings!

Dr Iftekhar احمد چودری اصلی محقق در ISA دانشگاه ملی سنگاپور خارجه سابق مشاور و رئیس جمهور از کیهان بنیاد بنگلادش.

این داستان در اصل منتشر شده توسط داکا پیک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن