ترینیداد ماهرانه دسته COVID-19 اما می افتد کوتاه با حیات وحش

تنوع زیستی ویراستاران' انتخاب, محیط زیست, ویژه, عناوین, امریکا لاتین و کارائیب منطقه, دسته بندی, پایداری, Terr

توسط AKHSHIJNEWS در 2 مرداد 1399
تنوع زیستی ویراستاران' انتخاب, محیط زیست, ویژه, عناوین, امریکا لاتین و کارائیب منطقه, دسته بندی, پایداری, TerraViva سازمان ملل متحد

تنوع زیستی

می تواند بی رویه شکار منجر به شیوع یکی دیگر از بیماری زئونوز در ترینیداد و توباگو است. در این صداها از جنوب جهانی پادکست خبرنگار ما جواهر فریزر می یابد.

بندر اسپانیا Jul 23 سال 2020 (IPS) - بسیاری از کشورهای کارائیب به انجام یک کار بزرگ از حاوی COVID-19 گیر با چند استثنا دارد, یعنی, هائیتی و جمهوری دومینیکن است. یک دانشگاه آکسفورد مطالعه برجسته ترینیداد و توباگو به عنوان یکی از موفق ترین. اما مدیریت حیات وحش و شکار غیر قانونی در آن کشور بی اثر باقی می ماند.

اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در فهرست 66 در معرض خطر و یا آسیب پذیر گونه در ترینیداد و توباگو از جمله ماهی ها و دوزیستان است. چند مانند لوله کشی Guan ذکر شده به شدت در معرض خطر به دلیل اینکه مشتاقانه شکار شده است.

می تواند معضل شکار غیر قانونی در ترینیداد و توباگو منجر به شیوع دیگر انسان و دام بیماری ؟

در این صداها از جنوب جهانی, پادکست, IPS کارائیب خبرنگار جواهر فریزر مذاکرات با یک دانشگاه از غرب هند virologist حیات وحش محیط زیست و حیات وحش, زیست شناس در مورد تهدیدات مطرح شده به هر دو سلامت انسان و حیوانات با شکار غیر قانونی در ترینیداد و توباگو است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن