کارکنان در payman رها 600,000 در دو ماه

مغازه در خیابان آکسفورد بازگشایی دیوید صخره/NurPhoto/PA تصاویر بریتانیا می تواند به عنوان یک "بحران اشتغال' مف

توسط AKHSHIJNEWS در 27 خرداد 1399

مغازه در خیابان آکسفورد بازگشایی دیوید صخره/NurPhoto/PA تصاویر

بریتانیا می تواند به عنوان یک "بحران اشتغال' مفسران هشدار داده اند که تعداد کارکنان در بخش کاهش 612,000 در دو ماه.

اوایل برآورد از پرداخت به شما به عنوان کسب اطلاعات زمان واقعی (BMI RTI) داده ها نشان داد که تعداد کارکنان کارفرما اشتغال کاهش 2.1% بین ماه های مارس و آوریل سال 2020 با توجه به دفتر آمار ملی.

در همان زمان تعدادی از جای خالی کاهش یافت و به رکورد پایین با اوایل آمار و ارقام نشان می دهد که تعداد مشاغل ارسال بین مارس و مه فرو 60%.

وجود دارد حدود 476,000 جای خالی در بریتانیا در مارس تا آوریل سال 2020; این 342,000 کمتر از سه ماهه قبلی و 365,000 کمتر از یک سال زودتر فایرفاکس گفت.

Gerwyn دیویس ارشد بازار کار مشاور در CIPD گفت: رکورد سقوط در جای خالی بود که نگران کننده ترین ویژگی این آخرین آماری انتشار.

"انگلستان است که به وضوح به ورود عمده اشتغال بحران," او گفت:. "بخش خصوصی قادر به ایجاد به اندازه کافی شغل با توجه به عدم وجود تقاضا برای محصولات و خدمات است که نشانه بیمار باقی مانده از سال به عنوان شغل احتباس طرح unwound مگر اینکه شرایط کسب و کار بهبود بسیار قابل توجهی بیش از بقیه از تابستان است."

جک کندی, انگلستان اقتصاددان در سایت کار در واقع گفت: تعداد فرصتهای شغلی ارسال شده در پلت فرم آن کاهش یافت که مستند محدودیت معرفی شدند و مورد سوال چگونه کم بازار کار می تواند به.

"با جای خالی در حال سقوط به پایین ترین رکورد در ماه مه افزایش تعداد کارجویان مطالبه کننده و میلیون ها نفر بیشتر کارگران furloughed علائم نقطه به یک بازار کار در حال عقب نشینی با swathes از کارگران حقوق و دستمزد به طور عمده توسط دولت پرداخت می شود.

"در حالی که استخدام در کشورهای دیگر مانند فرانسه و آلمان و ایتالیا را آغاز کرده است به تیک تیک پشت کمی در انگلستان فرصت های شغلی در پایین سنگ در مقایسه با سال گذشته است. به طور کلی موارد کار در واقع در حال -61 درصد در سال در سال," او گفت:.

این نرخ اشتغال برای سه ماه به مارس سال 2020 تخمین زده می شد 76.4%; 0.3 درصد بالاتر از سال گذشته اما 0.1 درصد کمتر از سه ماهه قبلی است.

نرخ بیکاری بود 3.9 درصد بود که 0.1 درصد بالاتر از یک سال قبل اما بدون تغییر در سه ماهه قبلی به فایرفاکس نیروی کاری نظرسنجی نشان می دهد.

ادعا می کند برای مزایای بیکاری و جهانی نیز اعتباری افزایش به 2.8 میلیون در ماه مه. این رقم شامل هر دو شاغل با درآمد کم و یا ساعت و کسانی که بیکار هستند.

اما استخدام و اشتغال کنفدراسیون مدیر عامل نیل Carberry گفت: وجود برخی نشانه آن است که بازار کار دوره نقاهت بود حتی اگر فایرفاکس آمار آن را نشان نمی دهد.

نشانه های نقطه به یک بازار کار در حال عقب نشینی با swathes از کارگران حقوق و دستمزد به طور عمده توسط دولت پرداخت می شود," جک کندی در واقع

"مقدار زیادی تغییر کرده است از مارس – با مدعی تعداد افزایش به 2.8 میلیون نفر و نرخ بیکاری به احتمال زیاد بسیار بالاتر از 3.9 درصد در حال حاضر گفت:" Carberry.

"اما با این مستند کاسته شود و اقتصاد باز کردن استخدام باید رشد کند. مقیاس رشد بیکاری از طریق بقیه سال بستگی به ضریب اطمینان مصرف کننده و چگونه کارفرمایان واکنش نشان می دهند به سیم پیچ را از این طرح کردند. خبر خوب این است که تعدادی از آگهی های فعال در انگلستان شده است به آرامی افزایش بیشتر کار جدید آگهی های ارسال شده در هر هفته."

REC شغل بازیابی ردیاب نشان می دهد وجود دارد تقریبا 963,000 موارد کار بین 1-7 ژوئن تا از 950,000 در هفته شروع 11 مارس.

اما برخی از سازمان ها هشدار داده اند آنها نیاز به حمایت بیشتر از دولت برای جلوگیری از افزونگی جرم با وجود کاهش مستند محدودیت های بیش از هفته های آینده و ماه.

در نامه ای به بوریس جانسون سازماندهی شده توسط Deliveroo و امضا شده توسط 90 رستوران و فست فود زنجیره ای از جمله پیتزا کلبه و Pret A Manger, کارفرمایان استدلال کرد که حمایت بیشتر با اجاره و تعهدات مالیاتی مورد نیاز بود در حالی که آنها را تجربه می کنند کاهش می یابد بلند را در نور از دو متر اجتماعی فاصله راهنمایی.

در این نامه می گوید: "بدون حمایت دولت برای کمک به رستوران برای تولید درآمد و پوشش هزینه های ده ها هزار نفر از رستوران ها ممکن است به طور دائم مجبور به بستن درهای خود را در ماه های آینده.

"این بحران به مراتب بیش از و عواقب احتمالی را به شدت مورد. تعداد زیادی از رستوران ها در سراسر کشور روبرو هستند و چشم انداز ورشکستگی است."

یک سخنگوی دولتی به بی بی سی گفت: "ما در حال همکاری نزدیک با بخش مهمان نوازی برای توسعه راه های امن برای رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم از ماه جولای.

"این کسب و کار می توانید در ادامه به دسترسی گسترده ما بسته حمایتی از جمله کار ما حفظ و نگهداری طرح که تمدید شده است تا اکتبر – به معنی آن خواهد شد که باز شده است به مدت هشت ماه و ادامه خواهد داد برای حمایت از کسب و کار به عنوان اقتصاد بازگشایی و مردم بازگشت به کار."

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز


فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن