پنج چیز برای لذت بردن از در ساسکاتون این آخر هفته

محتوای مقالهاین رود به یک گرم آخر هفته در ساسکاتون بنابراین آیا شما به دنبال به خارج برای لذت بردن از آفتاب و

توسط AKHSHIJNEWS در 3 مرداد 1399

محتوای مقاله

این رود به یک گرم آخر هفته در ساسکاتون بنابراین آیا شما به دنبال به خارج برای لذت بردن از آفتاب و یا ماندن در خانه با تهویه مطبوع در اینجا چند چیز در رفتن در این شهر است.

1. حیاط خلوت کنسرت

پیوستن به لس پاتر و لورنا Donlevy و جیلیان اسنایدر و Fabian Minnema برای یک بعد از ظهر از موسیقی و سرگرم کننده روز شنبه از 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر شرکت کنندگان خوش آمدید به خود غذا و نوشیدنی و چمن و صندلی. بلیط 20 دلار در هر و می تواند خریداری شده در eventbrite.com.

2. شب کمدی

سر به پایتخت موسیقی باشگاه جانبی تقسیم زمان خوب جمعه در 8 p. m. و اجازه دهید کارول کانینگهام و داکوتای ری هبرت درمان شما را به یک شب از کمدی. بلیط ها $10 و جداول پوش در شش نفر. پیشبرد بلیط خریداری می شود در showpass.com.

3. حیاط خلوت هنر فروش

اتمام و شاید خرید این کار برخی از با استعداد هنرمندان محلی در حیاط خلوت هنر نمایش پنج شنبه از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر در 103 لاک پشت هلال احمر. هنرمندان شرکت کننده شامل: همین Schoenfeld دنی Schoenfeld و Sharron Schoenfeld. ماسک تشویق می شوند.

4. بازگشت به Batoche

The Metis ملت ساسکاچوان میزبان مجازی بازگشت به Batoche جشنواره تمام آخر هفته در backtobatochedays.ca. خانواده-سرگرمی دوستانه شامل مسابقات برای شکل دهی جزئی و رقص مربع و همچنین پخت و پز کلاس درس برای یادگیری Michif و خیلی بیشتر.

5. فیلم در Roxy

این آخر هفته Roxy میزبان دو نمایش از هیو جکمن بزرگترین شومن در روز شنبه. بچه ها همراه برای همه سنین برنامه یاجشن بعدازظهر در 3 p. m. و یا لذت بردن از یک شب تاریخ در 19+ نمایش در 7:30 p. m. بلیط را می تواند خریداری آنلاین در eventbrite.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب