مطالعه به در نظر گرفتن مزایای شغلی خدمات سلامت در اعمال جراحی GP

شاتر محققان به دنبال به اینکه دسترسی به شغلی خدمات سلامت از طریق پزشک عمل جراحی را کاهش می دهد تعداد روز بیمار

توسط AKHSHIJNEWS در 12 خرداد 1399

شاتر

محققان به دنبال به اینکه دسترسی به شغلی خدمات سلامت از طریق پزشک عمل جراحی را کاهش می دهد تعداد روز بیمار گرفته شده در میان بیماران با سلامت جسمی و روانی شرایط.

یک مطالعه قبلی به رهبری دانشگاه Keele دریافتند که بیماران مبتلا به کمر و/یا درد مفاصل که با توجه به دسترسی به کوتاهی آه خدمات احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد کار.

محققان در دانشگاه, کار با دانشگاهیان در دانشگاه ساوتهمپتون, Birmingham استون و کینگ کالج لندن در حال حاضر تطبیق خدمات به طوری که می توان آن را مورد آزمایش با 720 بیماران از اعمال جراحی GP در سراسر کشور است. نظر نیز با توجه به چگونه آن را عمل می کنند در حالی که Covid-19 خطر است.

استاد نادین پرورش یکی از دانشگاهیان پیشرو در این مطالعه گفت: "تعداد کمی از ما دریافت پشتیبانی برای مدیریت سلامت در محل کار با وجود این واقعیت است که سلامت ما تاثیر می گذارد توانایی ما به کار می کنند. ما به GPs ما برای حمایت اما چند GPs اعتماد به نفس در ارائه مشاوره در مورد چگونه ما باید مدیریت کنیم سلامت جسمی و روانی شرایط در محل کار.

"ما در حال توسعه یک فنی و حرفه ای خدمات مشاوره برای بیماران جسمی و روانی شرایط تاثیر می گذارد توانایی خود را به کار خواهد شد و بررسی در صورتی که این می تواند به کاهش تعداد روز کار ما را در سراسر انگلستان است."

سال گذشته موسسه ملی تحقیقات بهداشت ارزيابی فناوری سلامت برنامه اهدا Keele University £1.5 متر به بررسی اینکه آیا بهداشت شغلی مشاوره و خدمات می تواند به کاهش بیماری نبود.

تازه ترین بیماری عدم وجود آمار و ارقام منتشر شده توسط دفتر آمار ملی انگلیس نشان داد که میانگین تعداد روز بیمار گرفته شده توسط کارکنان از افزایش 4.1 روز در سال 2017 به 4.4 روز در سال 2018 است.

استاد پرورش گفت: "به عنوان محدودیت در محل سهولت بیش از ماه های آینده ما را در درک بهتر تاثیر این بیماری همه گیر در کار است. ما انتظار داریم که کار به بی ثبات تر برای بسیاری از مردم داده می شود چالش های مالی بسیاری از شرکت ها و بخش اما طبیعی جدید از بسیاری از مردم کار انعطاف پذیری از خانه نیز امیدوارم با ارائه مزایای با کارفرمایان متوجه باشند که این امکان وجود دارد و مولد است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب